13 mars 2011

Inter lufton me Juven për Elmander

Interi para disa ditëve ka shprehur interesimin e tij për të transferuar lojtarin e Boltonit, Johan Elmander ndërsa tani Nerazzurët duhet ta mposhint Juventusin i cili gjithashtu është në garë për të nënshkruar me këtë lojtarë.

Elmander ka shkëlqyer në këtë sezon me fanellën e Boltonit, duke bërë kështu që Interi dhe Juves të interesohen për të.

Ende asnjë ofertë konkrete nuk ka ardhur nga asnjë klub në drejtim të lojtarit por një gjë e tillë pritet në ndodhë në ditët e ardhshme.
/JUVENEWS.TK/