13 nëntor 2010

Serbi - Milanovic nga vera e ardhshme ne Juventus..

Juventus ka arritur te neshkruaj kontrat me mbrojtesin e Lokomotives te Moskves, Milan Milanovic.

Juventus duhet te paguaj 400 mi euro demshperblim rusve te Lokomotives..

Milan Milanovicit i skadon kontrata ne vere ku pritet edhe ti bashkohet klubit Torines, ai do ti bashkohet edhe serbit tjeter Milos Krasic, icili e ka bindur kryesin e Juves qe ta kerkoj Milan Milanovic..

Milan Milanovic pritet qe vitin e ardhshem te stervitet me skuadren e par te Juves dhe do te shikohet per nje mundesi huazimi ne ndonje skuader tjeter deri sa provoja e tije te forcohet..