15 nëntor 2010

Marchisio rikthehet ne Torino

Mesfushori i Juves Claudio Marchisio ka leshuar sot stervitjen me perfaqsuesen italiane dhe u rikthyer ne Torino..

Ai pas takimit ndaj Romes ka ndi dhimbje ne kemben e djatht, mirpo pasi qe ka kaluar ne treningun e pare me perfasuesen italiane eshte e bere e ditur se Marchisio do te mungoje dy deri ne tri dite..