17 nëntor 2010

Juventus tregon interesim per Balazs

Agjenti i mesfushorit te PSV Eidhoven Balazs Dzsudzsaka, ka deklaruar se Juventusi eshte i interesuar per klientin e tije..

23-vjeqari, perfaqsues i Hungaris momentalisht futbollist i PSV Eidhoven gjindet ne nje forme shum te mire dhe ka shenuar 9 gola deri me tani..

23-godišnji reprezentativac Mađarske je u PSV-u nešto više od tri godine, a ove sezone je u sjajnoj formi i već je bio strijelac 9 puta.

Agjenti Jozsef Vorosbaranyi ka deklaruar:

Tasht mund ta bejme te ditur ate qe kane shkruar mediat, eshte e vertet qe Juve ka shpreh interesim per klientin time..

Megjithate Balazs ende ka kontrat me Psv-n, dhe nuk mund te bisedoj me as nje klub deri sa nuk do ti ja lejoj klubi - keshtu qe eshte e veshtire te prognozojm cka mund te ndodh ne te ardhmen..

Une e di qe klienti im deshiron te luaj ne Spanje, mirpo do te ishte e veshtire ti themi Juves Jo..