22 janar 2011

“Zonja” merr portierin Branesku

Juventusi ka qenë në gjueti në Rumani për të gjetur Bufonin e ri: “Zonja” ka shpenzuar 400.000 euro për portierin Laurentiu Branesku, 16 vjeç, lojtar për të cilin ka thyer edhe konkurrencën e anglezëve të Mançester Junajtid dhe të Aston Vilës. Një investim i mirë dhe i sigurt për të ardhmen.