22 janar 2011

Urime Ditlindja Sissoko

Sot është një ditë e vecant për Juventusin, sepse mesfushori Momo Sissoko sot feston 26 vjetorin e lindjes.

Momo Sisoko ka lindur më 22 Janar 1985.

Si staf i web Faqes GrandeJuve, Momo Sissoko-s, ja urojm ditlindjen dhe i dëshirojm suksese në jetë me shpres që me Juventusin të fitoj gjithcka.

Urime Sissoko nga GrandeJuve.