22 janar 2011

Të ftuarit e Del Nerit për ndeshjen kundër Sampdorias

Pas përfundimit të stërvitjeve, Mister Del Neri ka lëshuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen kundër Sampdorias.

Ndeshja do të luhet të dielën në Luigi Ferraris në Genoa në orën 15:00.
Rikthehen Grosso, Marchisio dhe Amauri, në dyshim është Del Piero.

Kjo është lista e plotë:
1 Buffon
2 Motta
3 Chiellini
5 Sissoko
6 Grosso
7 Salihamidzic
8 Marchisio
10 Del Piero
11 Amauri
14 Aquilani
17 Traore
19 Bonucci
21 Grygera
23 Pepe
25 Martinez
27 Krasic
30 Storari
31 Costantino
33 Legrottaglie
38 Libertazzi
43 Sorensen