21 janar 2011

Përmbledhja e Lajmeve të sotit


 1. Lacio e Tares kërkon Shaqirin
 2. Inzagi rinovon kontratën me Milan deri 2012?
 3. Robinjo: Dëshirojmë të fitojmë gjithçka
 4. Kelni i thotë “Jo” Zenitit për Podolskin
 5. Totenhemi ofron 25 milionë euro për Rosin nga Vilareall
 6. Fiorentina ofron 6 milionë euro për Behramin
 7. Tifozëve të Romës u ndalohet përcjellja e takimit me Juventusin
 8. Prandeli ka besim në Kasanon
 9. Lampard lëndohet lehtë
 10. Milito mungon kundër Udinezes?
 11. Oven në Sunderland?
 12. Rikelme në Blekburn?
 13. Muntari afër kalimit të Sunderlandi?
 14. Kasillas: Murinjo është i lumtur në Madrid
 15. Liverpul ofron 21 milionë euro për Zaraten
 16. Shkëmbimi Torres-Bale?
 17. Bogdani, më i miri në fushë ndaj Interit
 18. Mourinho: E ardhmja ime te Reali, jo e garantuar
 19. Leo Mesi: Më mirë lë futbollin, se të luaj me Realin
 20. Sergio Ramos, Arsenal dhe Mançester Junajdit në garë për ta marrë
 21. Allegri: Rikthehemi tek fitorja në kampionat
 22. Kupa e Italisë, kualifikohet edhe Milan
 23. Galliani: Leonardo ka sukses falë Milanit
 24. Hiddink: Chelsea ka probleme
 25. Moggi: Mourinho nuk do rikthehet te Interi
 26. Chelsea bisedon me agjentin e Sanchez
 27. Eto’o: Nuk kam kontakte me Benitez
 28. Ibrahimovic - Nuk na intereson Interi
 29. Ryan Giggs rinovon kontratën
 30. Rooney: Ky ekip i Barcës do të mbahet mend gjithmonë
 31. Mancini: Mos e harroni Chelsean
 32. Bendtner refuzon të largohet nga Arsenalit
 33. Mel: Mposhtëm ekipin më të mirë në botë
 34. Cech: Titulli mes Chelseat dhe Unitedit
 35. Konfirmohet lëndimi i Lampard
 36. Shakhtar interesohet për Mutu
 37. Valdano: Ardhja e Nistelrooy është ende e mundshme
 38. Zidane: Nasri e ardhmja e Francës
 39. Van der Vart - insiston se Premier League është më e mirë
 40. Nistelrooy vendos të kaloj tek Reali
 41. Sao Paolo pas Rivaldos
 42. Alonso - Reali s’e ka problem të luaj pa sulmues
 43. Pirlo mungon vetëm disa ditë
 44. Wenger dorëzohet për Cahill
 45. Rooney i magjepsur nga Barcelona
 46. Kaka: Dua të shënoj ndaj Mallorcas
 47. Podolski te Kolni përgjithmonë
 48. Suksesi me Milanin para topit të Artë
 49. Guardiola brengoset për Bojanin
 50. Allegri lavdëron Cassanon
 51. Roma konkurent për Scudetto
 52. Klose kërkon formacionin e parë