24 janar 2011

Juventus, Pazzini zgjedhja e parë për qershor

Sipas të përditshmes tuttosport, bianconerët e kanë vënë të parin në listën e transferimeve të qershorit sulmuesin e Sampdorias Giampaolo Pazzini.

Marotta thuhet se dëshiron ta transferojë të parin sulmuesin italian në qershor të 2011.

Në ndërkohë Zonja e Vjetër është ende duke u përpjekur për të siguruar njërin prej dy sulmuesve Forlan dhe Luis Fabiano për këtë merkato të janarit.