24 janar 2011

Barzagli lojtar i Juves, Fabiano në pole position

Siq kishin njoftuar disa media Juventusi ka siguruar shërbimet e mbrojtësit italian Andrea Barzagli për të cilin mungon vetëm zyrtarizimi, që pritet të bëhet të hënën.

Luis Fabiano është në pole position për sulmin, ndërsa duket shumë vështirë që Mutu dhe Forlan të transferohen në Torino.

Këtu i keni përqindjet:

Barzagli (90% Wolfsburg),
Luis Fabiano (50% Sevilla),
Mutu (20% Fiorentina),
Forlan (20% Atletico Madrid)