01 janar 2011

Elia në Liverpool, Babel në Juventus

Sipas faqes angleze caughtoffside.com, Liverpooli dhe Hamburgu janë në negociata për kalimin e Eljero Elias tek 'The Reds'.
Kompania e Roy Hodgson është duke u përgatitur për të gjetur një zëvendësim për Ryan Babel, i cili ditëve të fundit është në kërkim të Juventusit, dhe mund të ndodhë që ti bashkohet Zonjës së Vjetër në janar. /Juventus-Fans/