27 dhjetor 2010

Agjenti :" Hunterlaar ne Juventus ? Nuk është e vërtet "


Thashethemet vazhdojnë të qarkullojnë për një transferim të mundshëm të Klaas-Jan Huntelaar (27) në Juventus, Por agjenti i tij i mohon te gjitha , ai nuk do te kthehet ne itali. Pas një sezoni katastrofalë te Milani,  Hunterlaar është transferuar ne qershor ne Shallke 04, ku është rikthyer ne form dhe ka filluar te shenoj gola. Dhe Agjenti i lojtarit e ka mohuar rikthimin e lojtarit ne Serie A, kshtu qe Juventus mund ta harroj kte lojtar dhe te fokusohet ne ndonje sulmues tjeter.