02 nëntor 2010

Melo: Dua rikthimin në Selecao

Mesfushori i rikthyer në top formë i Juventusit, Felipe Melo, ka thënë se ëndrra e tij këtë sezon është rikthimi në kombëtaren braziliane.

“Këtë sezon ëndërroj të rikthehem në Selecao”, theksoi Melo që fundjavën e kaluar ishte perandorak ndaj Milanit.

“Ajo paraqitje ishte e mirë për mua, pasi që më ka bërë më të pëlqyerin e tifozëve. Kjo më bën mirë dhe më motivon më shumë se kurrë”, shtoi braziliani për Ansa.