19 janar 2011

Urime Ditlindja Marchisio

Sot është një ditë e vecant për Juventusin, sepse mesfushori Claudio Marchisio sot feston 25 vjetorin e lindjes.

Claudio Marchisio ka lindur më 19 Janar 1986 në qytetin e Torinos.

Si staf i web Faqes GrandeJuve, Claudio Marchisio-s ja urojm ditlindjen dhe i dëshirojm suksese në jetë me shpres që me Juventusin të fitoj gjithcka.

Urime Marchisio nga GrandeJuve.