24 janar 2011

Përmbledhja e Lajmeve më 24.01.2011


 1. Shakhtari nuk interesohet për Mutu
 2. Liverpooli nuk ka bërë ofertë për N’Zogbian
 3. Inter dhe Juve nuk kanë kontaktuar me Fabianon
 4. Milani pranë transferimit të Van Bommel
 5. Nistelrooy i gatshëm të paguajë për t’u kthyer te Reali
 6. Henry: Arsenali mund ta fitojë titullin
 7. Anderson: Anglezët vrapojnë së tepërmi
 8. Ibra i etur t’ia marrë skudeton Interit
 9. Mourinho: I raportoj presidentit, jo Valdanos
 10. Del Neri i kënaqur me pikën ndaj Sampdorias
 11. Ranieri: Do të isha i kënaqur nëse Ancelotti më zëvendëson
 12. Van Persie: Hat-tricku im i parë
 13. Evra: Do të largohesha vetëm për Realin
 14. Figo i befasuar nga forma e Ronaldos
 15. Ancelotti: Chelsea mund ta ndalojë Unitedin
 16. Milani në telashe, Nesta, Gatuzo e Sedorf 3 javë stop
 17. Van der Sar nuk do jetë trajner i portierëve te Junajtid
 18. Zyrtare: Valon Behrami te Fiorentina
 19. Mediat angleze: Reali, 115 mln euro për Bejl dhe Modriç
 20. Pujol: S’e imagjinoj dot Barçën pa Guardiolën
 21. “S’flas me Valdanon, por vetëm me presidentin”
 22. Al Thani, gati 2.4 miliardë euro për të blerë Junajtid
 23. Milani rikthehet nga Krishito
 24. Kompany: Jam i mahnitur me Dzekon
 25. Ibrahimovic: Milan do t’a fitoj skudeton
 26. Valdes: Barca po lulëzon me Guardiolan
 27. Agjenti: Cisse në Juve? S’kam koment
 28. IFFHS: Ferguson trajneri më i mirë në 15 vitet e fundit
 29. Mourinho: Falë Serie A u bëra më i miri
 30. Di Natale: Goli i 100-të? Shpresoj t’a shënoj kundër Juves
 31. Giggs: Rafael do të bëhet lojtar i madh
 32. Zarate suspendohet për tri ndeshje
 33. Agjenti: Mutu do të qëndroj në Itali
 34. Benzema tregoi talentin e tij
 35. Maccarone ne Sampdoria
 36. Fabiano jo te Interi
 37. Dy autogola për tetë ditë