23 janar 2011

Përmbledhja e Lajmeve 23.01.2011


 1. Milani fiton ndaj Cesenas
 2. Zyrtare: Emanuelson lojtar i Milanit
 3. Reali, ofertë për Drogban?
 4. Mbretërit mposhtin Mallorcan
 5. Llorente: Nuk jam ende lojtar i Realit
 6. Bale, lojtari më i paguar në histori të Spursave
 7. Ranieri: Roma, kandidate për Scudetto
 8. Figo: Transferimi nga Barca te Reali, i zakonshëm
 9. Van Gaal i kënaqur me fitoren
 10. Wenger: Van Persie dhe Fabregas, të jashtëzakonshëm
 11. Barazon Juventus, fiton Napoli
 12. Reali, 100 milionë për Bale dhe Modric?
 13. Udinese ndal Interin
 14. Van Nistelrooy pret telefonatën e Realit
 15. Ancelotti shkarkohet, Drogba largohet?
 16. Guardiola: Mourinho, më i miri në botë
 17. Mourinho: Benzema, më pak gola se Ramos dhe Carvalho
 18. Rooney do të rikthehet në formë
 19. Kidd: Pozita e katërt, synimi ynë
 20. Allegri: Cassano mund të startojë
 21. Del Neri: Pres nxehtësi në Marassi
 22. Leonardo: Udinese, testi më i vështirë
 23. Kuyt e mirëpret Suarezin
 24. Milani nuk i ndahet Ivanovicit
 25. Ja se çka i ndodhi Redknappit në Madrid!
 26. Barça dëshiron qëndrimin e Alves
 27. Wenger: Po e ndjek Eden Hazard
 28. Bombardon Real Madrid
 29. Ganso do të rinovojë
 30. Smapdoria afër huazimit të Dos Santos nga Tottenham
 31. Ancelotti e Drogba largohen në verë?
 32. Guardiola i superkënaqur
 33. Mazzari: Napoli nuk dorëzohet
 34. Arshavin në Chelsea
 35. “Kupa e Botës 2018 do të jetë e standardeve më të larta”
 36. Seria A, nuk fal Napoli, ndalen Juve e Lacio
 37. Premierliga, kalojnë Junajtid e Arsenali, ndalet Siti
 38. Bundesliga, ndalet Dortmundi, ndjekësit nuk përfitojnë
 39. Alegri i kënaqur për Emanuelsonin: Goditje e bukur!
 40. Anderson synon qëndrim të gjatë
 41. Sunderland, favorit për Muntarin
 42. Man City, pas Lukakut
 43. Suarez, i gatshëm për Angli
 44. Rivaldo huazohet në Sao Paulo
 45. Ba drejt West Hamit
 46. Diouf dëshiron të mbetet në Blackburn
 47. Napoli, pas Xhemajlit
 48. Plaçkitet Redknapp
 49. Barcelona – Reali, ruhet distanca
 50. Macheda nuk do të braktisë “djajtë e kuq”
 51. Ancelotti i zë vendin një zonje