28 gusht 2010

Quagliarella do ta bart numrin 18

Quagliarella prezentohen ne juventus fjal e ti te para si lejtar i juventusit ishin se ndihet shum i lumture qe kaloj ne juvnetus dhe endra ti ka qen qe sot ju ralizua dhe mezi pret te filloj sezoni qe te luj per juventus shprej me nje sukses ne te ardhmen . Quagliarella di ta bar numrin 18 me fanell te juventus .

Quagliarella premton: Jam ktu per te qendruar gjate Jam ktu per te qendruar sa me gjat te jete e mundur, jam shum i kenaqur qe do te luaj me nje futbollist si Alex Del Piero" ka deklaruar Quagliarella, nderkoh Quagliarella ka marre numrin 18 ne fanellen e Juventusit