29 gusht 2010

Juventus : Tani eshte ne presing mbi Borriellon

Merkato e Juves nuk do te ndalohet me ardhjen e Quagliarella, transferimin e nje lojtari si Trezeguet dhe lëndimi i Amauris qe pesoi ne ndeshjen me Sturm Graz ka bere qe Beppe Marotta te shtyhet për të kërkuar një zgjidhje për të bërë me shpërthyes sulmin bardhëzi.Pas mbërritjes në Milano zyrtare te Ibrahimoviç tani duket se gjithnjë e më shumë po izolohet Marco Borriello dhe per kete kane hedhur sytë Juve i cili mund të jetë njeriu i duhur për të përfunduar sulmin e Delnerit