27 gusht 2010

Benalouane:Do te jete enderr per te vesh ngjyrat bardh e zi

si duket juve eshte afer arritjes se marrveshjes st.etien per blerjen e yohan benalouane.nga ana tjeter qender mbrojtesi nuk e fsheh deshiren per te luajtur ne juve ku thot se eshte ekipi i endrave te tij , dhe shpresoj qe te luaj per biankoneret