27 gusht 2010

Diego Thot


JAM I LUMTUR QE JAM KTHYER PERSERI NE BUNDESLIGE DHE KEMI PER TE ARRITUR SHUME ME WOLFSBURGUN DHE PERMES WOLFSBURGUT KAM PER TE SHKUAR PRAP NE KOMBETARE >>> SUKSESE DIEGO VETEM MOS NA HARRO NEVE JUVENTINEVE