27 gusht 2010

Quagliarela ne Torinos


"Quagliarela drejt Torinos.Pasdite vizitat mjekesore"Sipas mediaset ,Quagliarela do mberrije ne Torino.Ai mund te konsiderohet tani si nje lojtar i Juventus,por mungon vetem zyrtarizimi nga ana e dy klubeve.Ai do te mberrije pasdite ne Torino dhe do kryej vizitat mjekesore! Paga e tij do jete rreth 2 mln euro ne sezon....Ai mund te luaj qe ne ndeshjen e pare te sezonit.