27 gusht 2010

Agjenti i David Trezeguet konfirmoj interesin e Zaragoza’s,West Hami’it dhe Birmingham’it

Strikeri i Juventusit David Trezeguet ka ngjallur interesat edhe nga West Ham,Zaragoza dhe Birmingham,por jo më të Lazios.
Agjenti i tij Antonio Calendo ka konfirmuar interesin nga klubet Angleze dhe Spanjolle,por ndonjë marrveshje me Lazion tani është e pa pëlqyer.

“Mendoj që neser do të jet dita përfundimtare për të vendosur.Lazio? Ai nuk do të shkoj në Lazio sepse Juventusi nuk dëshiron ta shes at në ndonjë klub Italian,” tha Caliendo agjenti i Trezeguet.