28 gusht 2010

Zyrtare :Yohan Benalouane lejtar i juves

JUVENTUS: Te henen arrin mbrojtesi qendror Yohan Benalouane nga Saint-Etienne per testin mjeksor te cilin do ta bon as dite se te henes dhe marrota e quan keta si transferim zyrtare dhe te kompletur per mbrojten e juves edhe pse ka than se ky nuk ka profoj as shum por o nje mbrojc proffekt nder ata ma te mir qe kishe kerkusa dhe qe ka qe ne listen e juves pas te henes juve ndosha do te ket edhe nje angazhim tejter ose pasi ta shkruhet kontrata e Yohan marrota do ta quja te mbyllur transferime per ket afat kalimtar dhe do te filloj sezoni me nje shpres qe juve te ket sukses

Parti 1.
http://www.youtube.com/watch?v=VLqUNf81Gzw

23 vjecari i St.Etienne Benalouane Yohan eshte shume entuziast per kalimin tek Juventusi.Juventusi eshte endrra e cdo lojtari.Ky ekip eshte pjese e elites se shoqerise dhe nese ju kerkon absolutisht se do ta degjoni.Une jam shume i qete dhe shpresoj te luaj per Juven‌