29 gusht 2010

Bari 1-0 Juvenuts

Bari - Juventus 1-0 . Partitë nuk fitoi qoftë se ju tërheq në port. ...... shpresojmë se në një frymë të re ekipit (në fakt kjo është për të shërohen fryma e grupit historik ..... frymën ekip që e ka karakterizuar gjithmonë vjet dhe ne diemnticato kampionatin e vitit të kaluar) Juve rinovohet, rejuvenated duket të jetë një bazë e mirë për këtë ekip Blacks Del në lojë duke u përpjekur për formën dhe kompaktësinë, nëse lëndimet nuk e persekutuar, ne mund të presim një sezon të mirë. Por kjo në të cilën ne kurrë nuk duhet kompromis duhet të jetë aftësia për të luftuar për çdo top dhe kurrë ndjenja të sigurt dhe të ardhur. Rreckosur ndeshje, garat qasje jo të sakta nuk do të jetë pjesë e kit e lojtarëve tanë. Pak më pak se dy orë pas trajnimit duket se nuk ka dyshim në lidhje me mbrojtjen dhe sulmin ka ardhur në zonën e Shën Nikollës, mbeten mundësitë e në përputhje të katër Abidjan ,,,,, Trajnimi mund të jetë formuar nga (4-4-2) me Storari, Motta, Bonucci, Chiellini, De Ceglie; Krasnic (Lanzafame), Sissoko (Melo), Marchisio (Melo), piper, Del Piero, Fabio Quagliarella shikoni se zgjedhja përfundimtare e Gigi Delneri Të dhënat më të fundit japin mesfushë me Krasnic, Apple, Marchisio, Pepe Andrea Agnelli në të qëndron me Giuseppe Marotta Shihemi më vonë 18,00, arbitri toskan L. Banti. Ne, partitë! Subs, ndër të tjera, Manninger, Lanzafame, Sissoko, Martinez, Legrottaglie. Koreografi i Barit me tifozët brohorisnin veshur në të bardha dhe të kuqe. shpejtë pt 15 'Shumë, të fuqishme dhe luftarake Krasnic. rrezik i vazhdueshëm për mbrojtjen e Barit. Mban këtë fushë edhe Juventus, Bari ndonjë veprim në grupin e kontrolluar nga De Ceglie dhe piper. Gjetjet nuk kanë çuar Bianconere Gillet e vështirë për parada. e madhe 20 'paradë Storari nuk pretendon të artificial Ghezzal dhe ruajtur rezultat edhe marrjen e një lëndim në kokë. Mbetet i detyruar në vendin e saj. Alvares, shumë shpejt, duke krijuar vështirësi për mbrojtjen dhe të ngadalshëm bianconera.Macchinoso Del Piero. ptIlBari 32 'ka një lojë shumë shpejt, me rifillon shpejtë se, sidomos me Alvares nganjëherë embarrasses pasme të gjithë. Juve kishte shmangie në mes të shtëna, por të shtëna të rrezikshme për qëllim 0. Chiellini bërë tre mbylljet në mbështetje të De Ceglie bukur! Krasic.Melo Match, Chiellini, Storari qëllimet 43 'pt-madhe, të mësojnë të Storari Donati.La e mesfushori Juventus në një Feat i Barit. Ne gjithashtu kemi topin e lojës, por ne kemi vështirësi të mëdha për të ardhur në një përfundim. Pepe ka bërë shumë pak deri më tani shumë pak sasi dhe cilësi. Del Piero duket i ngadalshëm, i rëndë dhe shpesh shumë herët. Marchisio ndryshim negativ. Gjysmën e parë ka mbaruar. Ne jemi nën një qëllim. Ne nuk e ka! Ekipi nuk është aspak e rrezikshme për të lënë përsëri kundërshtarët dhe lejon ata që të jetë shumë pericolosi.Krasic pas një fillim të madh, loporto shumë e vështirë që të jenë më të pasakta dhe tregon një mungesë të mirëkuptimit me shkollen e tyre. Disa vështirësi nga ana e mbështet kjo do të pritej jepet edhe shpejtësinë e madhe e baresi.Meno jashtme presin ishte "marrëzi" në rastin e Marchisio duke shkuar përpara në vend se të mbrojtur portin e tij, i prapambetur Apple për të bërë justifikime për rreh fallo.Almiron e tij vuajti dënimin dhe Melo nuk është kthyer, Marchisio thashë, Donati dhe u tërhoq nga gjuajtja e tij e bukur. Del Piero: Për të gjithë këtë një i ngadalshëm dhe i trashë, topi shkon shumë shpejt. Pepe konfuze