29 gusht 2010

Parashiki Bari-Juve


Blacks të flasim për një Juventus i aftë për të fituar çdo lojë dhe mund të luftojmë në të njëjtin nivel me të gjitha antagonists. Hapi i parë është e drejtuar deri në Inter në San Nicola stadiumin e Barit që vitin e kaluar ka shënuar një hidhur (për 3-1 për Bari) për Juventus klubit dhe në fillim të një rënie.Bari - Juventus është jo vetëm humbur 3-1, por fitore të madhe në pjesën e dytë 25 prill, me objektivat e shënuar nga Del Piero dhe Iaquinta. Në përgjithësi, Bari dhe Juventusi janë takuar 16 herë, 10 në suksesin e Juventusit, Barit ato te 2 dhe 4 barazime (i fundit ishte në 1999, për Juventus Bari 1-1).Djemte e Del Blacks, i cili humbi sulmuesi Trezeguet, por janë të Quagliarella kombëtare janë nga 6 hits në si shumë lojëra, në vend të Barit e cila kishte një kurs të luhatshme. Pra, dëshira për të filluar fituar atje dhe t'i japë të mira shanset libralidhës (afër dyfishtë) për të fituar këtë bast me Juventus.Parashikimi për Bari - Juventus 2 pastaj shenja plus, përndryshe ju sugjeroj qëllim sull'Under 2,5 (të dyja ekipet do të bëj një total prej më pak se 3 qëllimet), 53% të kohës së ndodhur vitin e kaluar për BariParashikimet dhënë në partneritet me Superscommesse.it

a