30 gusht 2010

Pavel Nedved


Sot me daten 30.08.2010 legjenda e juventusit Pavel nedved feston ditlindjen eti te gjith fitozet biankoner ju urojn suksese ne jet dhe qdo te mir ata jan te gatshem ta presin ne juve si nje njeri i vyshuum por per kete do shofim ne vitet e ardhshmem .