03 janar 2011

Juve-Parma , vazhdon shitja e biletave

Vazhdon shitja e biletave per ndeshjen Juve-Parma qe do zhvillohet ne Stadiumin Olimpik te Torinos te Enjten ne mesdite ( 12:30 ) .
Kane mbetur vetem 2.000 bileta ne dispozicion per tu shitur kurse pjesa tjeter eshte shite prej moti , kshu qe pritet nje atmosfere e bukur ne mesditen e se Enjtes kur Juve do kerkoi te fitoj dhe te rruaje rritmin me skuadrat qe gjenden me larte saj .