24 janar 2011

Fabiano jo te Interi, kjo vlen edhe për Juventus-in

Agjenti i Luis Fabianos i ka hedhur poshte zerat se klienti i tij eshte duke u kerkuar nga skuadra e Interit.

” Interi nuk ka bere ndonje levizje, nuk ka kontaktuar as me mua dhe as me Sevillan.

Kushdo qe eshte i interesuar duhet te na kontaktoje ne. Kjo vlen edhe per Juventusin.

Nuk ka asgje te vertete, jane vetem spekulime” deklaroi Jose Fuentes, per Calciomercato.

Luis Fabiano eshte sulmuesi me i kerkuar i kesaj merkatoje.