31 tetor 2010

Cassano: Dua të qëndroj te Sampdoria

Sulmuesi i Sampdorias, Antonio Cassano, u ka thënë gazetarëve se ai i ka kërkuar falje presidentit të klubit gjenovian. Riccardo Garrone dhe se ai dëshiron që të qëndrojë te Doria.

“Më vjen keq për atë që ndodhi dhe tashmë i kam kërkuar falje presidentit Garrone para bashkëlojtarëve të mi”.

“Unë kam lexuar shumë për çështjen e ndonjë transferimi, por e përsëris se përderisa ekziston mundësia më e vogël, unë dëshiroj të mbes te Sampdoria”, deklaroi sulmuesi italian.