31 tetor 2010

Marotta: Nuk na intereson Cassano

Drejtori i Juventusit, Giuseppe Marotta, është distancuar nga spekulimet që flisnin se sulmuesi në largim i Sampdorias, Antonio Cassano, do ta shohë veten në janar në fanellën e Juventusit.

“Unë mund të them se Juventusi nuk është prapa kësaj. Juventusi nuk ka për qëllim që ta tradhtojë Sampdorian”.

“Dhe Cassano nuk është pjesë e projekteve tona. Për këtë arsye, zërat janë thjeshtë të kota dhe të pa baza”, konfirmoi Marotta. /