26 tetor 2010

Galliani: Dje vuajtëm shumë, Krasic u pezullua? Përparsi për ne

Adriano Galliani shprehet i lumtur për fitoren 1-2 kundër Napolit dhe i gëzuar pasi Milos Krasic do mungoj kundër klubit të tij të shtunën në mbrëmje.

“Mbrëmjen në Napoli vuajtëm, por me rëndësi është fitorja. Ne jemi të lumtur me fitore,- tha Galliani për Itasportpress.it.

Unë jam i gëzuar, pasi ylli i Juventusit Milos Krasic u pezullua. Ai nuk do luaj kundër nesh. Ne duhet të favorizohemi në këtë ndeshje, pasi Juve ka mungesa të shumta.