28 tetor 2010

Chelsea blindon Ivanovic!

Mund të zbehet tashmë një nga qëllimet e Juventus për tregun e Janarit.
Trajneri Italian i Bluve Carlo Ancelotti është i gatshëm ti ofrojë kontratë të re mbrojtësit serb.
26 vjeqari serb erdhi në Londër që nga janari i 2008-ës dhe pritet që të nënshkruajë kontratë të re me Londinezët deri në 2014-ën e vlefshme 60.00 stërlina në Javë.