28 tetor 2010

Coppa Italia, Brescia ose Catania per Juven

Edhe pse ka shume kohe per Juven ne Coppa Italia TIM Cup , Juve tashme ka filluar te shohe dhe kundershtarin e vet qe do jete e vlefshme per turin e 4 te Kupes se Italise me nje ndeshje , pra drejt ne eliminim .
Fituesi ndermjet Breshes dhe Catanias do luaje me Juven .