26 tetor 2010

Markizio : Krasic ? Jemi Juventus dhe luajme per fitore

Claudio Marchisio flet per ndeshjen Milan-Juve : " Sigurisht qe ne deshirojme te fitojme . Mungesa e Krasic ? Ai ka bere shume mire ne keto ndeshje te fundit por ne jemi Juventus kemi shume lojtare cilesor dhe do luajme forte per te fituar . Topi i Arte ? Do me pelqente qe ne te ardhmen ta fitonte Mario Ballotelli . " pohon mesfushori i Juves dhe i kombetares italiane .