29 tetor 2010

Del Neri : Nuk firmos per barazim

Trajneri i Juves ne vigjilje te ndeshjes se neserme me Milanin .

Del Neri : " Ne mund ti mundim ata , kemi nje ekip qe mund te fitoje cdo kend , shkojme per fitore dhe nuk mendojme per barazim . Jemi shume te fokusuar ne kete ndeshje . Milito ? E meritonte topin e arte .