30 dhjetor 2009

Liverpuli, demtim i rende per Johnson

Futbollisti i Liverpulit, Glen Johnson eshte demtuar rende ne gjurin e majte ne takimin kunder Aston Viles dhe rrezikon nje pushim te gjate.
Analizat e bera kane nxjerre se ka nje terheqje te forte ne gju.
Johnson, 25 vjec, do te vizitohet neser dhe vetem pas konsultes klubi do te dije se per sa kohe futbollisti do te qendroje jashte fushes se lojes..