31 dhjetor 2009

Fotoja e vitit

Mesfushori i klubit suedez Elfsborg, Emir Bajrami, ka zbuluar tatuazhin e tij më të ri. Kosovari me pasaportë suedeze në dorën e djathtë e ka vizatuar shqiponjën dy krerësh, me fjalët kuq e zi. Bajrami këtë sezon shkëlqeu me Elfsborgun në kampionatin suedez dhe me përfaqësuesen U-21 të Suedisë në Kampionatin evropian për të rinjtë. 21 vjeçari me paraqitjet e tij ka rënë në sy të shumë klubeve. Për të interesim të madh ka shprehur klubit portugez Sporting Lisbon, të cilit ka gjasa t’i bashkohet në afatin kalimtar të janarit.

Kliko Mpi Foto qe te zmadhohet - Pershendetje nga GrandeJuve...