04 shkurt 2011

Parashikohet nje ndeshje e veshtire per Matrin

Alessandro Matri , para nje jave shenonte dhe festonte per Cagliarin, sot do te jete kundershtar dhe priten fishkellima ndaj tij.

Tifozet Kaljaritan kane deklaruar se Matri do fishkellehet ne menyre absolute, kshu qe pritet nje ndeshje e veshtirre per te, ku do jete nen presionin e publikut vendas dhe ne te njejten kohe do tentoje tu shenoje Gol Ish-Skuadres se tij, skuadra qe e beri te famshem, ku shenoi shume gola dhe ku i morri hapat gjigand drejt nje te ardhme me te lumtur tek skuadra me e madhe italiane.