04 shkurt 2011

Micoli: Palermo me e forte se Juve

Sulmuesi i Palermos, Fabrizio Miccoli insiston se skuadra e tij eshte me e forte se Juventus.

Italiani kete e bazon ne faktin kur keto skuadra u takuan se fundi dhe Palermo fitoi me rezultat 2:1.

” Nese i shikoni rezultatet e fundit, un mUND te them se ne jemi skuader me e forte se Juventus. Sa i perket atij rasti te prekjes me dore, ndoshta ka qene penallti” deklaroi Miccoli.