10 shkurt 2011

Melo paralajmëron Interin

Mesfushori i Juventusit, Felipe Melo eshte ndalur per te komentuar derbin e dites se diele, ne mes zonjes se vjeter nga Torino dhe Interit.

Kjo eshte nje ndeshje e veshtire. Do te jete nje emocion i veqante pasi qe rezultati i kesaj ndeshje do te jete vendimtare per kampionatin.

Nje humbje do t’i prishe te gjitha planet.

Ne jemi duke u pregatitur shume dhe do te bejme çdo gje per ta mposhtur Interin” deklaroi Melo.