03 shkurt 2011

Melo: Morganti nje bandit

Mesfushori i Juventusit ne profilin e tij ne Facebook kishte lene statusin ” Morganti eshte nje bandit”. Kjo ngjalli nje interesim te madh menjehere ne mediat Italiane. Ky gjest i Melos erdhi pas humbjes se rradhes se Juventusit mbreme nga Palermo ne udhetim me rezultat 2:1.
Pas gjithe kesaj ka reaguar skuadra e Juventusit me nje deklarate ku e ka mohuar automatikisht kete gje, dhe faji iu eshte lene Hackereve te cilet sipas skuadres nga Torino kane hyre ne profilin e mesfushorit Felipe Melo.