07 shkurt 2011

Marotta: Respekt për Interin

Marotta: Respekt për Interin, është e vetmja skuadër që mund ta ndal Milanon

Në një intervist për Radio Anch’io, presidenti i Juventusit, Beppe Marotta, ka folur për skuadrën e Interit, dhe për derbin që do të zhvillohet të dielën:

“Unë nuk do të hyjë në detajet e suksesit atë në mes të Benitez apo Leonardos, por në këtë moment Interi ka një forcë të pabesueshme.Ne do të përballemi me një ekip ambicioz, me skuadrën e vetme që mund ta ndal Milanon në fitimin e skudettos”.