12 shkurt 2011

Lojtarët e ftuar për ndeshjen kundër Interit

Pas përfundimit të stërvitjeve të cilat u ndoqën edhe nga presidenti Andrea Agnelli, z. Del Neri ka bërë të ditur listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen e madhe me Interin të dielën në ora 20:45.

Gjithsej janë 20 në lojtarë të ftuar. Rikthehen Pepe dhe Iaquinta. Gjithqka OK edhe me Marchisios. /Juventus-Fans/

Lista e plotë:

1 Buffon
2 Motta
3 Chiellini
4 Felipe Melo
5 Sissoko
8 Marchisio
9 Iaquinta
10 Del Piero
13 Manninger
14 Aquilani
15 Barzagli
19 Bonucci
20 Toni
21 Grygera
23 Pepe
25 Martinez
27 Krasic
30 Storari
32 Matri
43 Sorensen