09 shkurt 2011

Juventus mund ta mposht Interin

Per ish sulmuesin e famshem Italian, Gianluca Vialli, derbi ne mes Juventusit dhe Interi do t’i takoje zonjes se vjeter nga Torino.

” Juventusi mund ta mposhte Interin. Ajo skuader ka potencial per ta bere kete. Fitorja ndaj Cagliarit i ka bere mire Juventusit dhe ne kete ndeshje do te hyjne super te motivuar” deklaroi Vialli, i cili ka luajtur per dy vite me fanelen e skuadres me te suksesshme ne kampionatin Italian.