18 shkurt 2011

Juve arrinë marrëveshje me Beck?

Hapa përpara, pothuajse deciziv të Juventusit, për mbrojtësin e krahut të majtë të Hoffenheim Andreas Beck.

Siq u zbulua dje nga “E’ sempre calciomercato” nga Gianluca Di Marzio, ekspert i Calciomercato ne Tuttomercatoweb, 24 vjecari i lindur në Siberi por me origjinë dhe pasaportë gjermane ka arritur marrëveshjen me klubin bardhezi.

Duket se ka mundësi shumë të mira që të negociohet pozitivisht edhe me klubin e Hoffenheim duke patur parasysh se kontrata e Beck skadon në vitin 2012 dhe ai nuk ka ndërmend që të rinovojë. /Juventus-Fans/