14 shkurt 2011

Branca: Humbja nuk ka ndryshuar asgjë

Drejtori i Interit, Marco Branca ka thënë se humbja e Nerazzurëve kundër Juventusit në Derby d’Italia nuk ka ndryshuar diqka tek ata.

“Ka ndryshuar diqka kjo humbje? Jo, sepse ne kishim një numër të madh të rezultateve pozitive”.

“Kampionati është ende i gjatë dhe ka shumë ndeshje për tu luajtur. Unë mendoj se ky sezon është më ndryshe se tjerët”, tha Branca për Inter Channel.