03 maj 2011

Reto Ziegler kërkohet nga Juventus?


Sipas “Il Secolo XIX”, klubi torinez i Juventusit po kërkon shërbimet e mesfushorit të Sampdorias, Reto Ziegler.

Juventus kanë shprehur një interes të rinohet klubi dhe një ndër objektivat kryesore për afatin kalimtar të verës është mesfushori zvicran

Zvicrani mund të kaloj tek “Zonja e Vjetër” me parametrat zero, pasi 25 vjeçarit i skadon kontrata gjatë verës me Sampdorian.
/JUVENEWS.TK/