23 maj 2011

Juventusi vendos të marrë Frank Riberyn


Skuadra e Juventusit dhe drejtuesit e saj po mendojnë të afrojnë në skuadrën e tyre Francezin e skuadrës së Bayern Munchen, Frank Riberyn, i cili pritet të largohet në fund të sezonit.

Juventusi ka bërë përpjektet e par për Agueron dhe dhe Sanchez por duke parë se është një operacion i vështirë atëhere kanë vendos të mendojnë për Riberyn.
/JUVENEWS.TK/