19 maj 2011

Milan vëzhgon Diegon


Pasi u largua nga Juventusi për 15 milion euro, koha për Diego në Gjermani është në përfundim. Marrëdhëniet mes tij dhe Wolfsburgut janë keqësuar pasi lojtari refuzoj të luaj ne lojën vendimtare që kishte Wolfsburgu për sigurimin e mbijetesës. Sipas Sky Sport 24, thotë se Milan mendohet të bëjë një ofertë 10 milion për Diegon

Ndërkohë agjenti i lojtarit mohon për një largim te tij,”Lojtari është ne pushime për tri jave dhe kur te kthehet do te bisedojmë me Wolfsburgun”.
/JUVENEWS.TK/