04 maj 2011

Prilo edhe me afer Juventusit


Andrea Pirlo eshte nje hap me afer Juventusit. Duke u bazuar ne Sky Sports.

Giuseppe Marotta eshte takuar me Agjentin e lojtarit ne fjale dhe duket se tanime gjithcka eshte perfunduar ne blerjen blerjen e pare cilesore per stinorin e ardhshem, mirepo eshte ende heret te festohet. /Juventus-fans.net